انواع لوله و اتصالات پلیمری مورد استفاده در منازل: با نگاهی به چند دهه گذشته، انتخاب های انگشت شماری برای انتخاب انواع لوله های لوله کشی مناسب وجود داشت.

اما از آن زمان لوله های پلاستیکی صنعت را تحت تاثیر قرار داده است.

امروزه از مواد مختلفی در لوله‌هایی استفاده می‌شود که آب سرد و گرم را به تمام وسایل خانه می‌رسانند و برای سیستم تخلیه و هواکش حیاتی هستند، اما همه انواع لوله ها برای استفاده در هر شرایطی مناسب نیستند.

درک تفاوت بین مواد لوله برای اینکه بتوانید بهترین لوله لوله کشی مناسب را برای نیازهای خود انتخاب کنید، حیاتی است.

از لوله های فلزی و بتنی گرفته تا انواع مختلف لوله های پلاستیکی، انواع مختلفی از لوله ها در بازار موجود است.

از این رو، همیشه با کد محلی یا مقامات اجرایی خود مشورت کنید تا مطمئن شوید که مواد لوله کشی برای برنامه مورد تایید هستند، این می تواند تصمیم شما را برای گرفتن لوله برای تامین آب آسان تر کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع لوله های لوله کشی و کاربردهای آنها، به انتهای این مقاله بچسبید. متداول ترین لوله ها و لوله های لوله کشی برای تامین آب منازل عبارتند از:

پی وی سی
لوله پی وی سی (پلی وینیل کلراید) نوعی لوله لوله کشی لوله تخلیه یا دریچه است، پی وی سی به عنوان بهترین لوله لوله کشی شناخته می شود که در ابتدا محبوبیت پیدا کرد زیرا سبک تر و کار با آن آسان تر از لوله های فولادی گالوانیزه سنتی بود.

نصب لوله پی وی سی نسبتاً آسان است و با حلال ها به هم می چسبد. اجازه ندهید سبک وزن شما را فریب دهد، لوله های پی وی سی یکی از قوی ترین انواع لوله های تامین آب هستند.

نه تنها این، لوله های پی وی سی در برابر خوردگی نیز مقاوم هستند و به آنها برتری نسبت به لوله های فلزی می دهند.

شما باید گزینه های موجود در بازار را به دقت بررسی کنید تا بتوانید بهترین لوله پی وی سی را برای لوله کشی انتخاب کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *